Wpisy użytkownika Disney Inspired z dnia 19 września 2014

Liczba wpisów: 2

disneyinspired
 
Witam, witam przedstawiam wam moją pierwszą odpadanke, wiem miała być inna, ale te obrazy, które znalazłam są innego  formatu i muszę pokombinować z nimi. Dlatego, też podaję inną ale pewnie równie ciekawą;)
Która rodzina według was wygląda najfajniej;)
Pokaż wszystkie (6) ›
 

disneyinspired
 
Może nie wiecie o tym i ja się za specjalnie nie chwaliłam ale jestem mamą i mam prawie dwu letnią córeczkę. Dlatego, też tak powróciła moja wielka miłość do Disneya. Gdy byłam w ciąży postanowiłam, że zdobędę wszystkie bajki Disneya, by pokazać mojemu dziecku co ja takiego oglądałam i żeby ona również tak je pokochała jak ja. Chociaż na razie jeszcze nie chce ich oglądać, ale codziennie leci u nas jej ulubiona bajka. Niedźwiedź w dużym niebieskim domu. Jest świetna, a moim skromnym zdaniem tytułowy miś jest niedocenionym muzykiem, śpiewa piosenki wpadające w ucho;P Oto miś i jego przyjaciele. Ulubiona postać mojej córki;)
  • awatar Alex_Ola: WO! To ekstra, że masz córeczkę :D, a jak ma na imie? A tak przy okazji ta bajka jest bardzo stara i nawet ja to oglądałam jak miałam 5 lat :D Czyli to było 8 lat temu :P Kochałam to i jest to wpsaniałe <3 Tylko teraz jak spojrze na to, że miś chodzi i mówi w domu a w dodatku gada z cieniem dziewczynki na ścianie to aż mi ciary przechodzą :D ta rzeczywistośc! Swoją drogą ten miś jest bardzo miły i wcale moim zdaniem nie mówi sztucznie itp jak to niektórzy aktorzy próbójący kręcić podobny serial.. Bajka super i polecam :*!
  • awatar Disney Inspired: @Alex_Ola: Tak ma na imię Anastazja, wiem, że stara bo mój bratanek również go oglądał i zgadzam się z Tobą, że jest on taki prawdziwy.
  • awatar ~ Apple Dash ~: Jak byłam mała to to uwielbiałam! Razem z wujkiem to zawsze oglądaliśmy!
Pokaż wszystkie (3) ›