Wpisy użytkownika Disney Inspired z dnia 20 września 2014

Liczba wpisów: 5

disneyinspired
 
Disney Inspired: Nasze piękne w innych stylach;)
Pokaż wszystkie (4) ›
 

disneyinspired
 
Jak myślicie która z księżniczek miała najwięcej razy zmienianą kreację??;)
Pokaż wszystkie (3) ›
 

disneyinspired
 
Wiem wiem, dwie osoby tylko wybrały, ale mi osobiście również ten się nie podobał. Odpada rodzina Calineczki, która następna??
  • awatar Alex_Ola: Przepraszam, za tamnten komentarz ale myślałam, że mamy dawać kto nam się podoba :D A tak to teraz odpada Pocachontas :/ Qgl niektóe te rysunki mnie trochę irytują np królewna śnieżka która ma dziecko takie same jak ona jako niemowlak x_x albo roszpunka- jej córka powinna mieć brązowe włosy a nie blond -.- wkońcu ona nie ma mocy bo roszpunka ją straciła..Albo Herkukles- twarz tego ziecka jest tak..wypukła XD
  • awatar Princess Mérida DunBroch: @Alex_Ola: z tą Roszpunką się nie zgodzę. Ona nie straciła mocy, co prawda jej włosy straciły, ale moc została w niej w środku (cóż, później leczyła łzami xD). Możliwe, że ta moc jest dziedziczna i jej córka znów ma takie włosy. Patrząc na logikę bajek Disneya, to wszystko jest możliwe. Odpada Pocahontas
  • awatar ριик ѕку ♥: Pocahontas X DD Zdecydowaie ;D
Pokaż wszystkie (7) ›
 

disneyinspired
 
  • awatar Princess Mérida DunBroch: Ej, tak teraz to obczaiłam... Kazirodztwo im się tam wkradło... No bo kurde, Simba i Kovu są kuzynami, Kovu nie może być tak po prostu z Kiarą, toż to nieetyczne.
  • awatar Candiess: Król Lew to już legenda, ponadczasowa bajka, bynajmniej dla mnie
  • awatar gość: @Princess Mérida DunBroch: Kovu nie jest Kuzynem Simby, w tym drzewie jest błąd, ponieważ w drugiej części jest wytłumaczone, że Skaza adoptował Kovu.
Pokaż wszystkie (6) ›